Faszerowanie chemią

Faszerowanie chemią
pasta wybielająca jaką jest Sensodyne Whitening poraża swoją skutecznością

Szczepić trzeba szybko i pod kątem wielu różnych chorób – takie jest wiodące stanowisko świata medycyny, któremu ulegają miliony rodzin na całym świecie. Wiemy już, że nie dla wszystkich jest to oczywiste, ale warto powołać się na jakieś sugestywne i zweryfikowane przykłady, które mogą skłonić do dalszego zgłębiania tematu. Czy przyszli rodzice zdają sobie sprawę z tego, że w oparciu o aktualne zalecenia lekarskie niektóre dzieci mające zaledwie cztery miesiące były szczepione aż 19 razy?

To ogromna liczba, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę kruchość dziecięcego ciała. Na stanie zdrowia małych ludzi oraz ich przyszłości taki ostrzał może odbić się negatywnie. Wynika to z treści podawanych szczepionek.

 

Surowice wstrzykiwane dzieciom to mieszanki obcych białek oraz toksyn, które mogą być zwyczajnie szkodliwe. Im organizm młodszy, tym ryzyko powikłań większe. Twórcy tych leków dodają do czystych wirusów szereg dodatków, wśród których znajdziemy duży kawałek tablicy Mendelejewa. Dlaczego nie słyszymy od entuzjastów szczepień, że dzieciom podaje się substancje oleiste, żelatynę, silne antybiotyki w tym trujące metale? Być może część osób przekonanych o słuszności szczepień nawet o tym nie wie.

 

Nie potrzeba studiów medycznych i wieloletniej praktyki, aby wnioskować, że aplikowanie noworodkom zmasowanej dawki obcych substancji (w tym zwykłych chemikaliów) nie jest w porządku. Walka o zdrowie jest jednak trudna, bo gra idzie o wielkie pieniądze.

 

Arixtra Wywołane żółtaczką objawy u dorosłych są cięższe niż u dzieci

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *